تلفن فروش : 09105245164

تلفن فروش : 09105245175


گل مناسب برای تاج گل تسلیت و ترحیم چیست ؟

گل مناسب برای تاج گل تسلیت و ترحیم چیست ؟

گلایل :

گل های مناسب تسلیت
گل های مناسب تسلیت

گلایل  از خانواده زنبق است . گل گلایل تنوع زیادی دارد چه از نظر ظاهر و چه از نظر رنگ.در تاج گل مراسم ترحیم  خیلی کار برد دارد و در واقع یکی از مهمترین گل‌های مصرفی در تاج گل ترحیم گل گلایل می‌باشد .

گل گلایل از نظر نژاد به چند دسته کلی تقسیم میگردد :

گلایل معمولی : گلایل معمولی همان نوع ایرانی آن است که در انواع قوی و ضعیف برداشت میشود و ساقه های تو پر و محکمی برخوردار است و ماندگاری بالایی دارد . ماندگاری این گل از زمان جدایی از بوته اصلی یا پیاز در گلخانه اگر غنچه باشد حدود ۱۰الی ۱۴روز می‌باشد .

گلایل آمستردام ؛ گلایل آمستر نژاد هلندی گل گلایل می‌باشد که ساقه های شکننده تری نسبت به نوع معمولی دارد و چون آبکش ضعیف تری دارد ماندگاری آن حدود ۸تا ۱۰ روز می‌باشد . از برتری گل آمستر نسبت به معمولی زیبایی و سفیدی گل‌های آن می‌باشد .

گلایل آلکساندر ؛ نوع دیگری از نژاد هلندی گلایل می‌باشد که از نظر محکمی ساقه و ماندگاری بهتر از آمستر و ضعیفتر از گلایل معمولی می‌باشد .
قیمت گل گلایل در طول سال بسیار فراز نشیب دارد و از این گل به عنوان دلار گلها یاد میشود . دلیل آن این است که گران شدن آن باعث بالا رفتن قیمت گل‌های دیگر خواهد شد و بالعکس. از این. و شاید در مواقعی از سال با گل گلایل تاج گل ارزان و زیبایی رو بشه تهیه کرد و بالعکس در زمان گرانی این گل هزینه تاج گل بسیار بالا خواهد رفت .

لیلیوم (سوسن):

 

گل های مناسب تسلیت
گل های مناسب تسلیت

اولین گیاهی که به عنوان میراث ملی ایران به ثبت رسیده است . گلی بسیار حساس است و در روستای داماش مورد حمایت سازمان حفاظت محیط زیست هست .این گل زیبا خودرو است و سالی یک بار گل میدهد و شکل واژگون آن شبیه چلچراغ است به همین دلیل آن را سوسن چلچراغ نامگذاری کرده اند.این گل زیبا از خانواده لیلیوم است.

لیلیوم شاخه بریده به دو دسته کلی تقسیم بندی میگردد ؛
لیلیوم معمولی : این گل در رنگهای مختلف تولید میگردد و شاخصه مهم آن تک رنگ بودن و کوچکتر بودن نسبت به لیلیوم اورینتال می‌باشد . گیاه عطری نمیباشد و شاخه غنچه آن در دمای اتاق تا باز شدن کامل طول عمری حدود ۱۰روز دارد .
لیلیوم اورینتال : نوع اورینتال که از خانواده همان لیلیوم می‌باشد دارای گل‌های درشت تری نسبت به نوع معمولی می‌باشد و مهمترین شاخصه آن عطر آن می‌باشد . ماندگاری اورینتال به طور معمول دو برابر نوع معمولی می‌باشد .
در انواع سبد گل های فانتزی و سبد گل تبریک افتتاحیه از این گل زیبا استفاده میگردد . همچنین از رنگهای کرم سفید و زرد آن در تاج گل تسلیت و عرض تسلیت زیاد استفاده میشود .

گل آلسترمریا ؛

 

گل های مناسب تسلیت آلسترومریا
گل های مناسب تسلیت آلسترومریا

این گل جز گلهاییست که به جرات میتوان گفت بیشترین تنوع و ترکیب رنگی را بین گل های شاخه بریده دارد . همچنین ماندگاری بالای این گل سبب گردیده که به گل محبوبی بین مردم مبدل گردد . البته باید مد نظر داشت که دو روز یکبار آب گلدان تعویض و انتهای ساقه نیز بریده شود تا ماندگاری حداکثری را از این گل در محیط منزل تجربه کنید .
قیمت آلسترومریا : بازه قیمتی آن در طول سال حدود ۱۰۰۰تا ۲۰۰۰تومان برای هر شاخه می‌باشد .

از این گل برای دسته گل عروس ، ماشین عروس و سبد گل های فانتزی بسیار استفاده میگردد .

ژربرا ؛

گل های مناسب تسلیت ژربرا
گل های مناسب تسلیت ژربرا

گل ژربرا جز گلهاییست که با تنوع رنگی سفید ، زرد ، قرمز ، صورتی ، سرخابی و بنفش جز گل‌های پر مصرف در تاج گل ارزان و سبد گلهاییکه برای رنج قیمتی پایین انتخاب شده اند استفاده میگردد . از لحاظ ماندگاری میتوان گفت جز دسته گلهای با ماندگاری کم می‌باشد و معمولا در یک تاج گل یا سبد گل اولین نوع گلی که علائم پلاسیدگی به خود میگیرد ژربرا می‌باشد .

ژربرا بصورت پک های ۱۰ شاخه ای در بازار گل ارائه میگردد و رنج قیمتی آن بین ۳ الی ۱۵ هزار تومان نوسان دارد .پس اگر قصد خرید تاج گل یا سبد گل ارزان قیمت را دارید این گل جز ارزانترین هاست .
ماندگاری : حدود ۴روز

 

گل لیسیانتوس :

 

گل های مناسب تسلیت لیسیانتوس
گل های مناسب تسلیت لیسیانتوس

لیسیانتوس از جمله گل‌های پر طرفدار برای مشتریان خانه دار می‌باشد و دلیل آن ماندگاری بالا و رنگ‌بندی بینظیر(سفید ،کرم،بنفش،صورتی،سفیدصورتی،سفیدبنفش و شامپاین) آن و همچنین قیمت مناسبش می‌باشد . یکی از مقاوم ترین و سازگارترین گل‌های شاخه بریده در دمای گرم می‌باشد و حدودا ۸الی ۹ ماه از سال در بازار گل موجود می‌باشد . گل‌های لیسیانتوس شباهت زیادی با گل رز دارد .موارد مصرف این گل در تاج گل و سبد گل و به وفور در ماشین عروس و گلارایی مراسم استفاده میگردد.
قیمت لیسیانتوس : دسته ای ۳ای ۱۰هزار تومان متغیر

ماندگاری : حدود ۱۲روز

ارکیده :

گل های مناسب تسلیت ارکیده
گل های مناسب تسلیت ارکیده

جز پر طرفدار ترین و گرانترین گل‌های موجود می‌باشد و جز گل‌های وارداتی محسوب میشود . گل ارکیده در در انواع معمولی، فالانوپسیس ، دندریوم و .. موجود می‌باشد و اغلب در تاج گل و سبد گل بصورت گل آویز استفاده میگردد .دیگر مورد مهم مصرف این گل در دسته گل عروس می‌باشد.
ماندگاری ؛ حدود یکهفته

استرزیا ( پرنده بهشتی ) :

گل های مناسب تسلیت
گل های مناسب تسلیت

 

بیشترین مورد مصرف گل استرزیا در تاج گل و سبد گلهای بزرگ می‌باشد . ماندگاری بالایی دارد و مقاوم در برابر بی آبی می‌باشد . رنگ این گل فقط نارنجی بوده و بصورت دسته های ۱۰ شاخه ای ارائه میگردد .
قیمت استرزیا : قیمت هر دسته از ۱۵الی ۵۰هزار تومان در طول سال متغیر می‌باشد .
ماندگاری : حدود۱۲روز

 

آنتریوم :

گل های مناسب تسلیت
گل های مناسب تسلیت

گل شیک و فانتزی آنتوریوم یا انتریوم در رنگهای متنوع تولید و عرضه میگردد و جز گرانترین ها می‌باشد .
مهمترین نکته در مورد آنتوریوم ماندگاری بالای آن می‌باشد و جنس مرغوب آن تا ۳۵ روز ماندگاری تقریبا در میان تمام گل‌های شاخه ای رکورددار می‌باشد . در تمام فصول سال تولید و عرضه میگردد و بصورت کارتن های ۱۰, ۱۲, ۱۵ , ۲۰ شاخه ای ارائه میگردد .
در تاج گل فانتزی و معمولی برای مراسم ترحیم یا تبریک بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .
قیمت آنتوریوم : قیمت هر کارتن از ۳۵الی ۸۰ هزار تومان در طول سال متغیر می‌باشد.

گل شب بو :

گل های مناسب تسلیت شب بو
گل های مناسب تسلیت شب بو

گل شب جز گل‌های شاخه ای فصلی می‌باشد و حدود نیمی از سال موجود می‌باشد . در تاج گل تسلیت استفاده میگردد و جایگزین گلایل می‌باشد . جز گل‌های عطری می‌باشد و در رنگهای سفید ، صورتی، بنفش و یاسی تولید میگردد و در دسته های ۲۵شاخه ای در بازار گل بفروش می‌رسد .
ماندگاری : حدود ۱۳روز
قیمت : ۱۵ الی ۶۰ هزار تومان برای هردسته و متغیر در طول سال .

 

تعداد بازدید : 2996 نمایش

ارائه کننده : گل فروشی سرلک

تلفن : 09105245164

تلفن : 09105245175

فکس : 09105245164

وبسایت : Www.SarlakFlower.Com

آدرس : تهران ، بازار گل محلاتی

آمار


 1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 360 نفر
 2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 862 نفر
 3. بازدیدکنندگان امسـال : 825474 نفر


 1. انواع تاج گل ترحیم – تاج گل تسلیت – سبد گل افتتاحیه
 2. چگونه گل فروشی بزنیم
 3. قیمت گل در بازار گل محلاتی
 4. گل مناسب برای تاج گل تسلیت و ترحیم چیست ؟

پربازدیدترین


تاج گل ترحیم و تسلیت گلایل لیلیوم یک طبقه دومتری سفارش اینترنتی تاج گل ترحیم فانتزی ارزان تزیین ماشین عروس با گل رز قرمز تاج گل ترحیم ارزان – سبد گل مراسم ترحیم – تاج گل دو طبقه سه متری تاج گل عرض تسلیت گلایل لیلیوم دومتری سبد گل مراسم ترحیم دومتری با گل شببو استند گل افتتاحیه آنتریوم لیلیوم ارتفاع یک و نیم متر تاج گل عرض تبریک – تاج گل افتتاحیه – تاج گل عروسی خرید تاج گل ترحیم ارزان قیمت سه طبقه تاج گل فانتزی جشن خواستگاری تاج گل مراسم افتتاحیه آنتریوم لیلیوم استرزیا رز سبد گل ترحیم فانتزی لیلیوم آنتریوم یک متری تاج گل برای عرض تبریک – خرید تاج گل آنلاین – سفارش تاج گل محلاتی رز باکس میکس با پلکسی گلس شیشه ای 20در20 تاج گل ترحیم فانتزی سلطنتی دومتری

پرسش


 1. علی نظری در فروش گل رز ایرانی عمده
 2. کریمی در تاج گل ختم دوطبقه پشت چوبی سه متری
 3. عباسعلی شیرکوند در تاج گل ترحیم آنتوریوم و لیلیوم سه متری
 4. رضا داوودی در تاج گل ترحیم سه متری گلایل آنتریوم دوطبقه
 5. شاهین در تاج گل ترحیم ارزان یک طبقه کلاسیک دومتری
 6. فرمانی در تاج گل ختم دوطبقه پشت چوبی سه متری
 7. تاج گل در تاج گل مجلس ختم دوطبقه سه متری گلایل لیلیوم آنتریوم

ارتباط با ما


بازار گل محلاتی

آدرس : تهران

تلفن : آقای سرلک 09105245164

تاج گل

تلفن : 09105245175طراحی سایت و سئو توسط 09356107101